Waar kunt u een taxatie voor gebruiken?

Er zijn verschillende redenen waarvoor u een taxatie laat uitvoeren en/of nodig heeft. Sommige van deze redenen zijn verplicht en sommige niet. Hieronder ziet u een opsomming van de verschillende verplichte en niet verplichte redenen.

Verplicht
  • De financiering van een aangekochte woning.
  • Het oversluiten van een bestaande hypotheek.
  • Het verhogen van uw bestaande hypotheek ten behoeve van een verbouwing of verbetering van uw woning.
  • Het doen van een aangifte successierecht.
  • Het doen van uw gewone belastingaangifte.

Niet verplicht

  • U wilt een woning aankopen en het lijkt u verstandig dat op voorhand te laten taxeren voordat u de onderhandelingen in gaat.
  • U wilt uw woning verkopen en bent benieuwd wat de waarde is.
  • Het verkrijgen van inzicht in de waarde ten behoeve van een boedelscheiding.
  • U heeft van uw gemeente de nieuwe WOZ-beschikking ontvangen en u gebruikt de taxatie om te controleren of de nieuwe WOZ-waarde wel klopt.

 
» Wat is Nutaxeren.nl? » Hoe werkt Nutaxeren.nl? » Belangrijke begrippen in het taxatierapport » Waar staan: Standaard, NHG en NWWI voor? » Accepteert de bank elk taxatierapport? » Waar kunt u een taxatie voor gebruiken? » Wat is het verschil tussen een makelaar en taxateur? » Geeft een taxatierapport ook inzicht in de bouwkundige staat? » Aan welke kwaliteitseisen moet de taxateur voldoen? » Wat is de executiewaarde van een woning? » Verantwoordelijkheid Nutaxeren.nl?
 
Vul uw gegevens in
Vul uw gegevens in Vul de woningwaarde en postcode in.
Vergelijk tarieven
Vergelijk tarieven Vergelijk de verschillende taxatietarieven.
Vraag een taxatie aan
Vraag een taxatie aan Vul uw persoonsgegevens in en vraag een taxatie aan.
 

Recente reviews

Review van op 08-04-2013 over taxateur De Vastgoedtaxateur.
Beoordeling: 5   Review 5Review 5Review 5Review 5Review 5
Review van op 30-08-2012 over taxateur Siebert Makelaars Raalte BV.
Beoordeling: 3   Review 3Review 3Review 3 De snelheid waarbij de contacten zijn gelegd en besproken. Het rapport is bruikbaar voor de doelstellingen waarvoor het is opgemaakt.
Review van op 02-05-2012 over taxateur Jamin Onroerend Goed.
Beoordeling: 3   Review 3Review 3Review 3 het taxatie verslag was goed in verhouding tot de prijs ( €350.=)
Review van op 12-07-2012 over taxateur Groengoed makelaardij.
Beoordeling: 5   Review 5Review 5Review 5Review 5Review 5
 

Recente aanvragen

Er is zojuist een aanvraag gedaan in Amersfoort door Dhr. C.L. Wijma
Er is zojuist een aanvraag gedaan in Steenbergen door Mvr. B.R. Bierenbroodspot
Er is zojuist een aanvraag gedaan in Gorinchem door Mvr. S.M. van den Bergh
Er is zojuist een aanvraag gedaan in Amsterdam door Dhr. t test vincent
Er is zojuist een aanvraag gedaan in Wanroij door Dhr. T.A de kleijnen
 
 
 
 
Sluit venster
 

Vul uw gegevens in

 
 
 
 
Ga verder